…do zobaczenia!

Po prawie 7 latach i wielu postach, przyszedł czas na ten najtrudniejszy. efekty uboczne zaprowadziły mnie dalej, niż sądziłam, że mogą; trudno mi zliczyć wszystkie dobre rzeczy, które zadziały się dzięki temu miejscu w sieci.

Od momentów ekscytacji nową marką, idealną plisą i połączeniem kolorów, po nocne wyprawy na pokazy i wieczory spędzone z komputerem na kolanach. To były jedne z fajniejszych chwil, które motywowały do dalszej pracy. Obiecałam sobie jednak, że efekty będą ze mną tak długo, jak długo bedą sprawiać mi przyjemność i dawać satysfakcję.

Dziękuję za to, że dawaliście o sobie pisać i za to, że czytaliście – to był super czas! efekty zostają i całe ich przepastne archiwum, pełne marek, których juz nie ma i takich, które odnoszą teraz ogromne sukcesy, jest (i będzie) do Waszej dyspozycji. Czuję jednak, że to moment, w którym musimy się pożegnać. Na pewno się jeszcze spotkamy, bo pamiętajcie: coś się kończy, coś się zaczyna!

Mam nadzieję, że do zobaczenia niebawem w innym miejscu i okolicznościach :)

Reklamy

2 uwagi do wpisu “…do zobaczenia!

  1. Będziemy tęsknić, to prawda… ale wiem że nie wytrzymasz zbyt długo i zaraz stworzysz nowe, równie wartościowe miejsce. A może nawet bardziej…

    … bez Efektów byśmy się nie poznały.

    Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s